Bilecik Silvermat Etiket

Bilecik Silvermat Etiket | Bilecik Silvermat Etiket Fiyatları | Bilecik Silvermat Etiket Özellikleri | Bilecik Silvermat Etiket Yazıcı | Bilecik Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Bilecik Silver Mat Etiket | Bilecik Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Bilecik silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir bilecik etiket türüdür. Genellikle kitap ve bilecik barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Bilecik silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun bilecik etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan bilecik silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Bilecik silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Bilecik silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Bilecik silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Bilecik silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Bilecik silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Bilecik etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Bilecik silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bilecik silvermat etiket, bilecik termal etiket, bilecik silver mat etiketler, bilecik mat etiketler, bilecik silver mat etiket fiyatları, bilecik etiket fiyatları, bilecik şeffaf etiket fiyatları, bilecik silver mat barkod etiketi, bilecik barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner