Bilecik Eko Termal Etiket

Bilecik Eko Termal Etiket | Bilecik Eko Termal Etiket Fiyatları | Bilecik Eko Termal Kağıt | Bilecik Termal Etiketler | Bilecik Eco Termal Etiket Nedir | Bilecik Top Termal Etiket | Bilecik Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Bilecik eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Bilecik eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için bilecik etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu bilecik etiket en bilecik ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Bilecik eko termal etiket fiyatları ve bilecik eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan bilecik eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Bilecik eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Bilecik termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Bilecik ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Bilecik etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bilecik termal etiket, bilecik etiket Ankara, bilecik boş etiketbilecik eco etiket, bilecik etiket fiyatları, bilecik eko termal etiket, bilecik etiket, bilecik eco termal etiket fiyatları, bilecik sıra numarası etiketi, bilecik ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner