Bilecik Lamine Termal Etiket

Bilecik Lamine Termal Etiket | Bilecik Lamine Termal Etiket Fiyatları | Bilecik Lamine Termal Etiket Nedir | Bilecik Lamine Termal Barkod Etiketi | Bilecik Termal Etiketler | Bilecik Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Bilecik lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Bilecik lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Bilecik lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Bilecik lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen bilecik etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda bilecik termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer bilecik  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan bilecik  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Bilecik termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Bilecik lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Bilecik etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Bilecik lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Bilecik lamine termal etiket nedir? Lamine bilecik termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel bilecik lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bilecik lamine etiket, bilecik termal etiket, bilecik top etiket, bilecik ribonsuz baskı, bilecik baskılı etiket, bilecik renkli termal etiket, bilecik lamine termal barkod etiketi, bilecik kuşe etiket, bilecik termal etiket boyutları, bilecik boş etiket, bilecik termal etiket fiyatları, bilecik lamine etiketler, bilecik eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner