CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bilecik Baskılı Pizza Kutusu

Bilecik Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Bilecik Pizza Kutuları | Bilecik Pizza Kutusu Fiyatları | Bilecik Pizza Kutusu Ankara | Bilecik Pizza Kutusu İmalat | Bilecik Pizza Kutusu Ölçüleri | Bilecik Pizza Kutusu Fiyatları | Bilecik Baskısız Pizza Kutusu | Bilecik Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, bilecik baklava kutusu, bilecik lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bilecik baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Bilecik baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bilecik baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Bilecik baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Bilecik baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Bilecik pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Bilecik pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Bilecik askılı pizza kutusu fiyatları ile bilecik pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Bilecik baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla bilecik baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bilecik baskılı pizza kutusu, bilecik pizza kutuları, bilecik basklı kutular, bilecik baskılı pizza kutusu fiyatları, bilecik pizza kutusu fiyatları, bilecik pizza kutusu imalatı, bilecik pizza kutusu , bilecik baskılı pizza kutusu satışı, bilecik baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner