Bilecik Güvenlik Etiketi

Bilecik Güvenlik Etiketi | Bilecik Garanti Etiketi | Bilecik Güvenlik Etiketleri | Bilecik Etiket | Bilecik Alarm Etiketi | Bilecik Güvenlik Etiketi Fiyat | Bilecik Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Bilecik garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan bilecik güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya bilecik kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan bilecik güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi bilecik olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket bilecik kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Bilecik güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel bilecik güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bilecik garanti etiketi, bilecik güvenlik etiketi, bilecik etiket, bilecik kırılgan etiket fiyatları, bilecik termal etiket, eko etiket bilecik , bilecik güvenlik etiket fiyatları, bilecik emniyet etiketi, bilecik garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi adana.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner