CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bilecik Kolonyalı (Islak) Mendil

Bilecik Kolonyalı Mendil | Bilecik Islak Mendil Fiyatları | Bilecik Baskılı Kolanalı Mendil | Bilecik Kolanyalı Mendil Üreticileri | Bilecik Kolanyalı Mendil Baskı Makinası | Bilecik Baskılı Kolanyalı Mendil Fiyatları | Bilecik Kolanyalı Islak Mendil

islak mendil urun sayfasi2

Kafe, restoran, yemekhaneler, bar ve daha bir çok yerde hayatı kolaylaştıran bu hijyen ürünü birinci kalite sülfit ambalajlarda üretilmektedir. Bilecik kolonyalı mendiller güzel kokularını koruyan tela içermeyen bir tür havludur. Ambalajının kaliteli olması nedeniyle kullanıcının eline ulaşana kadar steril bir şekilde korunmaktadır. Sadece dışarıdaki mekanlarda değil kişisel hijyen konusunda da önemli bir yere sahiptir ıslak mendiller. Geniş müşteri kitlesine hitap eden ve tek kullanımlık ürünlerin en sık tercih edilenlerindendir.

 

Örnekler:

Maliyet açısından uygun oluşu ve kolay, pratik bir şekilde dezenfekte edilmesi özelliği ile fazla kullanılmaktadır. Üstelik tanıtım görevi de yaparlar. Şirket veya firmanıza özel olarak hazırladığınız tasarımı bilecik ıslak mendil üzerine flesko yöntemi kullanarak basıldığında iş yerlerinizi müşterilerinize en ucuz yolla tanıtmış olursunuz. Ambalajı açıldıktan sonra bile kokusunu uzun zaman koruyabilen baskılı ıslak bilecik mendil seçenekleri mevcuttur. Bilecik baskılı kolonyalı mendil üzerinde marka, adres, logo vb. bilgileriniz yer almaktadır.

Hem tanıtım açısından hem de tek kullanımlık "yırt kullan at" deyimi ile özdeşleşen ıslak mendilleri mutlaka denemelisiniz. Bilecik ıslak mendil fiyatları toplu bir şekilde aldığınızda daha uygun maliyetlere gelmektedir. Mendillerimiz de en çok 7 x 12 ölçüsü tercih edilmektedir. Parfüm ve kolonya özü ile hoş kokunun yanında temizlik açısından hayatımızda önemli yere sahip ıslak mendiller pratik kullanım ve müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik uygun fiyatlı ve kaliteli bilecik ıslak mendil hizmeti için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Bilecik kolonyalı mendil, bilecik kolonyalı mendil fiyatları, bilecik kolanyalı mendil üreticileri, bilecik ıslak mendil, bilecik baskılı kolonyalı mendil, bilecik ıslak mendil ankara, bilecik ıslak mendil fiyatları, bilecik ambalajlı ıslak mendil, bilecik ıslak mendil fiyatları, bilecik ıslak mendil Ankara, bilecik ıslak  mendil, bilecik toptan ıslak mendil, bilecik tek kullanımlık ıslak mendil.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner