CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bilecik Baskılı Pide Kutusu

Bilecik Baskılı Pide Kutusu | Bilecik Pide Kutusu Fiyatları |Bilecik Pide Kutusu  |Bilecik Pide Kutusu Ölçüleri | Bilecik Pide Kutusu İmalatı | Bilecik Hazır Pide Kutusu | Bilecik Pide Ve Lahmacun Kutusu | Bilecik Pide Kutuları | Bilecik Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, bilecik baklava kutusu, pizza kutusu,bilecik lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bilecik baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Bilecik baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bilecik baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Bilecik baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Bilecik pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı bilecik pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Bilecik baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Bilecik pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Bilecik baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bilecik pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel bilecik pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bilecik baskılı pide kutusu, bilecik pide kutusu fiyatları, bilecik pide kutusu imalatı, bilecik pide kutusu Ankara, bilecik baskılı pide kutusu fiyatları, bilecik baskılı ambalajlar, bilecik pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner