Bilecik Chromolux Etiket

Bilecik Chromolux Etiket | Bilecik Chromolux Etiket Nedir | Bilecik Chromolux Etiket Fiyatları | Bilecik Chromolux Etiket Baskı | Bilecik Kromolüks Etiket | Bilecik Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Bilecik Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Bilecik chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Bilecik chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan bilecik chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan bilecik kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı bilecik chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Bilecik chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Bilecik chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve bilecik  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Bilecik choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Bilecik choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel bilecik etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bilecik etiket, bilecik etiket fiyatları, bilecik barkod etiket fiyatları, bilecik baskılı etiket fiyatları, bilecik barkod, bilecik rulo etiket fiyatları, bilecik barkod fiyatları, bilecik rulo etiket, bilecik yapışkanlı etiket, bilecik barkod sistemi, bilecik barkod okuyucu, bilecik barkod okuyucu fiyatları, bilecik koli etiketi, bilecik tekstil etiketi, bilecik saten etiket, bilecik metal etiket, bilecik mat pp etiket, bilecik mat pe etiket, bilecik etiket baskı, bilecik mat polietilen etiket, bilecik lazer etiket, bilecik boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner