Bilecik Polietilen Opak Etiket

Bilecik Polietilen Opak Etiket | Bilecik Opak Pe Polietilen Etiket | Bilecik Opak Polietilen Etiket | Bilecik Opak Etiket | Bilecik Opak Etiket Fiyatları | Bilecik Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Adana

polietilen opak etiket

Bilecik Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Bilecik opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Bilecik opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta bilecik opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir bilecik etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Bilecik opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Bilecik polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız bilecik barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Bilecik polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve bilecik opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bilecik polietilen etiket, bilecik polietilen opak etiket, bilecik opak etiket fiyatları, bilecik opak etiket, bilecik opak polietilen (pe) etiket, bilecik sembol etiket, bilecik polietilen pe etiket, bilecik opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner