CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bilecik Baskılı Pasta Kutusu

Bilecik Baskılı Pasta Kutuları | Bilecik Pasta Kutusu | Bilecik Pasta Kutusu Fiyatları | Bilecik Baskısız Pasta Kutusu | Bilecik Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Bilecik Pasta Kutusu Baskılı | Bilecik Pasta Kutusu Siparişi | Bilecik Baskılı Kutu | Bilecik Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Bilecik pasta kutusu, bilecik baklava kutusu, bilecik pizza kutusu, bilecik lahmacun kutusu, bilecik pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bilecik baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Bilecik baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Bilecik baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı bilecik pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Bilecik baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Bilecik Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Bilecik baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bilecik pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel bilecik pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bilecik baskılı pasta kutusu, bilecik baskılı pasta kutusu fiyatları, bilecik pasta kutuları, bilecik pasta kutusu fiyatları, bilecik pasta kutusu imalatı, bilecik baskılı pasta kutusu ve fiyatı, bilecik ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner